Tatilce Tur 2012’de kurulan, tüm Dünya’da ve Türkiye’de her türlü Organizasyon, Tur ve Fuar yapan 7555 Lisans Numarası ile TÜRSAB Seyahat acentaları Birliğine kayıtlı  A Grubu Seyahat Acentasıdır. Genel ağırlıklı uzmanlaşma alanı profesyonel departmanı ile birlikte Incoming, Outgoing  ve Yurt içi ve Yurt Dışı Fuarlardır.

Tatilce Tur TÜRSAB (TÜRK SEYAHAT AGENTALAR BİRLİĞİ)’nin 8 Komitesinde de üyedir.  Müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Şirketimizin merkezi Giresun’da olmakla birlikte Ankara ve Almanya’da şubelerimiz bulunmaktadır. Tüm Avrupa ülkelerinde ve Dünya’da direk olarak yerel rehberler le hizmet veren ve doğrudan hizmet temini yapan Tatilce Tur yaptığımız tüm organizasyonların %99 başarılı olacağını garanti ediyoruz.

Genişletilmiş  faaliyet alanı, nitelikli ve profesyonel  personel  kadrosu, teknik altyapısı  ve  kurumsal kimliği ile Tatilce Tur tercih edilen seyahat  acentesi  konumundadır.

 

Tatilce Tur uzman kadrosu  ile hedeflediğiniz amaca yönelik Fuar ve  seyahat organizasyonları, Ticaret Heyeti gezileri, Konferans, Kongre ve seminer hizmetleri, Otel rezervasyonları, Panel, Ülke haftaları, Work-Shop ve bayii toplantıları, Ürün Lansmanları, IATA üyesi hava yolları uçak biletleri temini, vize/sigorta işlemleri hizmetleri vermekteyiz., Havaalanı transferleri gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Amerika – Çin – Moskova ve Avrupa Pazarında ağırlıklı iş yapmakta olup B2B eventleri gerçekleştiriyoruz ve sizleri satıcı ve alıcı müşterilerle buluşturuyoruz.

Organize Sanayi bölgesi ve meslek odaları ile toplantı organize edip, KOSGEB destekleri konusunda destek veriyoruz.

HİZMETLERİMİZ

 

 

Doğu Karadeniz Turları :

Giresun’da olmanın verdiği avantajla her hafta düzenlediğimiz Butik ve Klasik Doğu Karadeniz turlarımızda Karadeniz’in kültürünü, doğasını ve tarihi değerlerini en iyi şekilde harmanlıyor, konforlu konaklama ve ulaşım imkanı, deneyimli rehberlerle keyifli tatil sunuyoruz. Karadeniz Turlarımızın başlangıç yeri Ordu -Giresun olmasına rağmen kişiye ve gruplara özel programlar hazırlamaktayız.

Kültür Turları :

Ülke içinde ve yurtdışında kültür turları düzenlemekteyiz. Gap Turu, Kapadokya Turu, Ege & Akdeniz ve Likya Turu, Amasya Safranbolu- Batı Karadeniz Turu, Çanakkale & Bozcaada, İstanbul Turları başlıca organize ettiğimiz kültür turları arasında yer almaktadır. Gruplara özel tarihlerde özel turlarda yapılmaktadır.

Okul Gezileri :

Eğitime destek ve kültürel misraslarımızı paylaşmamız adına çeşitli bölgelere eğitim ve kültürel amaçlı gezilerimiz ile öğrencilere Çanakkale Zaferi ve Millî Mücadele Destanını kuru bir anlatım yerine coğrafi mekânları göstererek Millî Mücadelenin hangi tarihi şartlar altında, ne büyük zorluklarla gerçekleştiğini gösterip ve hissettirerek anlatmaktadır. Milli eğitim Standarda uygun konaklama tesisleri ve ulaşım araçları ile düzenlediğimiz okul gezilerimiz eğitiminin vazgeçilmez bir parçası halindedir.

Yurt Dışı Gezileri :

Başta Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan ve İran gibi komşu ülkeler ve Yurtdışının çeşitli noktalarına turlar düzenlemekteyiz. Ayrıca acentası olduğumuz birçok tur operatörünün tüm dünyayı kapsayan yurtdışı turları ile geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Yurt İçi Gezileri :

Ülke içinde çeşitli bölgelere turlar düzenlemekteyiz. Gap Turu, Kapadokya Turu, Ege & Akdeniz ve Likya Turu, Amasya Safranbolu- Batı Karadeniz Turu, Çanakkale & Bozcaada, İstanbul Turları başlıca organize ettiğimiz kültür turları arasında yer almaktadır. Gruplara özel tarihlerde özel turlarda yapılmaktadır.

Outdoor Aktiviteleri :

Açıkhava eğitimleri sadece bol oksijen değildir. Sınırlar zorlanır, paylaşım artar, buzlar erir…Doğayla iç içe, farklı, iş hayatına uygulanabilir, eğlenceli, günün sonunda farklı bir bakış açısından farklı bir etki yaratan aktiviteler… Keyifle düşünmek, üretmek, yaratmak…Ekibe, iş yaşamına farklı açılardan bakmak. Kapalı bir mekanda, takım ruhunu yakalamak ve düşünce boyutlarını genişletmek, sıra dışı bir etki yaratmak için sıra dışı motivasyon aktiviteleri. Outdoor training, katılımcıların açık havada yaşayarak öğrenme ekinlikleri ile yoğun ve stresli çalışma ortamlarından, bedenen ve ruhen uzaklaşıp birlikte öğrenmenin ve eğlenmenin tadını çıkarabilecekleri, macera dolu bir gün geçirmeleri üzerine kurgulanmış bir etkinlik. Şirketlere özel etkinlikler ve haftasonu stres atmak isteyen tüm doğacıların buluşma noktası.

Gemi Turları :

Konforlu ve keyifli bir gemi yolculuğu ile deniz üzerinde yolculuk yapmanın tadına varırken çeşitli aktiviteler ile cruise keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

Haftasonu Turları :

Her bütçeye ve her zaman dilimine göre hazırladığımız haftasonu programlar ile her kesimden her kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Balayı Turları :

Birbirinden özel hizmetleriyle konuklarını ağırlayan Balayı Otelleri listesini görebilirsiniz.Siz sadece ne tür balayı istediğinize karar verin yeter.

Foto Safari :

Macera dolu bir rotayı keşfetmek, belirli görev noktalarına ulaşmak ve bu noktalarda takım fotoğrafları ve videoları çekmek… Foto Safari ofisten uzakta farklı bir gün geçirmek, ekip ruhunu beslemek için keyifli bir alternatif.

Günübirlik Turlar :

Her bütçeye ve her zaman dilimine göre hazırladığımız günübirlik programlar ile her kesimden her kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.

Fuar & Sergi Organizasyon :

Katılımcı sayınız ne olursa olsun tüm toplantı & seminer ve kongre organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz. Otel rezervasyonu, toplantı salonu ve görsellerin hazırlanması, transferler, sosyal program, davetiye, web sitesi, logo ve poster hazırlıkları gibi birçok hizmetimizle ile organizasyon talepleriniz için profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Kişiye ya da Gruplara Özel Butik Turlar :  Gürcistan, Suriye ve İran gibi komşu ülkelere kendi organizasyonumuzla belirli tarihlerde, gruplar için istenen tarihlerde turlar düzenlemekteyiz. Ayrıca satış bayisi olduğumuz birçok tur operatörünün tüm dünyayı kapsayan yurt dışı turları ile geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Uçak Bileti :

THY, Pegasus, Onurair, Sunexpress havayolları dahil iç ve dış hat tüm havayolu biletlerinin satış acentesiyiz.

Otel Rezervasyonu :

İş seyahatleriniz için uygun fiyat ve taksit imkânı, online rezervasyon kolaylığı ile 150 ülkede 4000 şehir, dünyada 40.000 ülkemizde 2000’in üzerinde otel seçeneği ile zengin konaklama seçenekleri sunmaktayız.

Öğrenci Değişim Programı :

Hayat sadece okulunuzdan ailenizden ve bulunduğunuz şehir veya ülkeden ibaret değil. Peki, başka şehir ve ülkeleri hiç merak etmiyor musunuz? Yeni bir ülke ve yeni bir okulda, yeni arkadaşlar edinmek ve yeni şeyleri keşfetmeyi hiç düşündünüz mü? Yurt dışında geçireceğiniz lise eğitim programı yaşadığımız dünyayı yeniden tanımanıza ve ufkunuzu geliştirmenize yardımcı olacak. Bir yandan gittiğiniz ülkenin farklı kültür ve yaşam tarzlarını tanırken, bir diğer yandan da kendi ayaklarınız üzerinde durma, değişik görüş ve inançlara saygı duyma yeteneği kazanacaksınız. Siz de Amerika’dan Kanada’ya, İtalya’dan Fransa’ya birçok ülkede Lise Değişim Programı’na katılın, bu ülkelerdeki eğitim sisteminin sunduğu yüksek standartlar ve avantajlarını yakalayın.

Araç Kiralama :

Ekonomik fiyat garantisi ile yeni model full kaskolu araçlarımız Doğu Karadeniz ve Giresun,Trabzon ve Samsun’a yapacağınız iş veya turistik gezileriniz için ideal seçim. İnternet üzerinden rezervasyon yapma kolaylığı ile araçlarımızı ücretsiz Trabzon/Samsun Havalimanı’ndan teslim alabilir ve teslim edebilirsiniz.

Vize :

Her ülkenin vize almak için başvurabileceğiniz, konsolosluklar, büyük elçilikler gibi temsilcilikleri farklıdır.. Vize başvurusunda bulunurken, hangi amaçla vize alacağınızı önceden belirleyip ona uygun formu doldurduktan sonra ilgili makamdan görüşme için randevu almanız gerekmektedir. Her ülkenin istediği dökümanlar farklılık göstermektedir. Buna göre görüşmeye gitmeden önce, sizden istenen belgelerin, almak istediğiniz vize için uygun ve tam olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Böylece vize için başvurduğunuz ülke için bir risk teşkil etmediğinizi ve o ülkeye yasa dışı yollarla kaçmayı planlamadığınızı kanıtlamış olursunuz. Bundan sonra yapılması gereken herseyin sizin adınıza biz yapıyoruz.

Transfer Hizmeti :

Her tür transfer ihtiyacınıza profesyonel çözüm üretiyoruz. İster tek ister grup ihtiyac duyduğunuz an yeni model araçlarımızla transfer ekibimiz hizmetinizdedir.

 

 FUAR VE İŞ GEZİSİ FALİYETLERİMİZ

 

B.A.E DUBAI ATM – ULUSLARARASI TURİZM FUARI
TÜRKİYE ERZURUM TARIM FUARI
ALMANYA BERLİN ITB – ULUSLARARASI TURİZM FUARI
AVUSTURALYA YENİ ZELANDA TEKNİK İNCELEME ZİYARETİ ORGANİZASYONU
BELÇİKA BRÜKSEL ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI
ALMANYA KÖLN ANUGA – ULUSLARARASI GIDA FUARI
RUSYA MOSKOVA MITT – ULUSLARARASI TURİZM FUARI
ALMANYA NÜNBERG IWA – AV ÜRÜNLERİ & SİLAH FUARI
A.B.D LAS VEGAS & LOS ANGELES APEX- TARIM MAKİNALARI FUARI
ALMANYA HANNOVER MESSE – GENEL SAN.VE ENDÜSTRİ FUARI
ALMANYA BERLİN FRUİT LOGİSTİCA YAŞ MEYVE SEBZE FUARI
DANİMARKA KOPHENAG KOPHENAG KIZILHAÇ YURTDIŞI EĞİTİMİ
MACARİSTAN BUDAPEŞTE BUDAPEŞTE İŞ GEZİSİ
ALMANYA AVUSTURYA VİYANA – MÜNİH BELEDİYELER BİRLİĞİ İŞ GEZİSİ
ALMANYA FRANKFURT AUTOMECHANIKER – OTOMOTİV & YEDEK PARÇA FUARI
B.A.E DUBAİ GULFOOD – ULUSLARARASI GIDA FUARI
ÇİN GUANGZHOU CANTON – 1.2.3.4 DÖNEM FUARLARI
ALMANYA DÜSSELDORF DRUPA – KAĞIT MATBAA & ETİKET FUARI
İTALYA MİLANO I SALONİ – MOBİLYA & AKSESUARLARI FUARI
AZERBAYCAN BAKÜ BIHE – SAĞLIK FUARI
TAYLAND BANKOK SİMA ASEAN – TARIM MAKİNALARI FUARI

 

REFERANSLARIMIZ