Bu site, internetkullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımınasunulmuştur. www.tatilce.com.tr web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşullarıkabul etmiş sayılır.

Telif Hakları :

www.tatilce.com.tr sitesinin tüm hakları Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’ye aittir. www.tatilce.com.trsitesinin içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf,resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuatuyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri, Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopyaedilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları vedağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair :

Bir nüshaya kadar izinverilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesizorunludur.

KullanıcıYükümlülükleri :

www.tatilce.com.tr sitesineüye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcıkendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve buişlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı kendişifre ve kullanıcı adını bir başkasına vermemeyi taahhüt eder.

www.tatilce.com.tr heran güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri,fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geçgüncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürünsağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangibirine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürünsağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.

Üçüncü Parti SitelereVerilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.tatilce.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link)verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.www.tatilce.com.tr sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri,bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, busitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz.

Kullanıcıların www.tatilce.com.tr’a Yollayacakları Bilgiler Hakkında :

www.tatilce.com.tr internet sitesinde; kullanıcılar tarafından internet üzerinden doldurularakgönderilen formlar, www.tatilce.com.tr’un Seyahat Danışmanı kadrosuyla bir arayagelerek mesajlaştıkları chat ve Öneri-Şikayet sayfaları bulunur. Kullanıcılarınküfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içeriklerkullanma, ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme haklarıyoktur. Bu tür form ve sayfalar www.tatilce.com.tr sitesinin sahibi Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’nin entelektüel ürünleri sayıldığından başka Internetsayfalarında kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarakkullanılmaları yasaktır.

İnternet kullanıcılarınınbu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapmave benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

Alışveriş güvenliği?

www.tatilce.com.tr aracılığı ile alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem onlinehem de offline durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemlerigerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncükişilerim müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ileüyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası birstandarttır. www.tatilce.com.tr üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuzbilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bubilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimatdahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadeceilgili bankanıza iletilir.

Hak ve SorumluluklaraDair :

www.tatilce.com.tr sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayısarf etmektedir. Fakat www.tatilce.com.tr ve sahibi Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.www.tatilce.com.tr sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği andayapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satışveya bilgi hatasından dolayı www.tatilce.com.tr sitesi ve sahibi Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’ye sorumluluk yüklenemez.

www.tatilce.com.tr ve sahibi Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.. sitenin kullanımından doğabilecek direktveya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı www.tatilce.com.tr sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullaryürürlüğe girer.

Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti. bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

Copyright(c) Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.

www.tatilce.com.tr sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibiolan firma Tatilce Tur Turizm ve Tic.Ltd.Şti.’ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarlayasaklanmıştır.